З Днем працівника Державної виконавчої служби!

Дата: 17.12.2023 09:27

Шановні ветерани та працівники державної виконавчої служби, щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Сьогодні відзначається свято людей, які в нелегкий для нашої України час забезпечують реальну дію правових норм із застосуванням заходів примусового виконання, санкціонованих державою. Вам щодня доводиться виконувати судові рішення, тому від правильності та законності ваших дій залежить поновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян, зростання довіри до правосуддя в цілому.

Від вашої клопіткої та наполегливої  праці,  професіоналізму залежить утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою наших громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод, оскільки виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує від вас високої професійної відповідальності та моральних чеснот.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невичерпної енергії, професійних успіхів у справі служіння нашій Державі та її громадянам!

З повагою, селищний голова Богдан Клим'юк та апарат Делятинської селищної ради