В с. Заріччя відбулися Громадські слухання

Дата: 11.12.2023 14:14

10 грудня 2023 року в Зарічанському старостинському окрузі Делятинської ТГ відбулися місцеві Громадські слухання.

На обговорення було винесено питання щодо доцільності надання в оренду земельних ділянок на території с. Заріччя Обслуговуючому кооперативу «Сенсітів Ком’юніті Вілладж» для будівництва поселення з інфраструктурою (ресторан, кафетерій, спортклуб, коворкінг, школа, дитячий садок, оздоровчий комплекс тощо).

Слухання розпочалися із вступного слова селищного голови Делятинської ТГ Богдана Клим’юка. Більшістю голосів із зареєстрованих учасників було обрано головуючим Гаврилюка Михайла Миколайовича, секретарем – Бахмат Анну Богданівну.

На слуханнях виступили  і представники ініціатора Антон Коростельов та Олександр Ходирєв.

Після обговорення та запитань-відповідей одноголосно більшістю голосів було вирішено рекомендувати не надавати в оренду земельні ділянки на території с. Заріччя Надвірнянського р-ну Івано-Франківської області Обслуговуючому кооперативу «Сенсітів Ком’юніті Вілладж» для будівництва поселення з інфраструктурою.

Загалом у голосуванні брали участь 110 осіб.