В Делятинській громаді відбулася 39 позачергова сесія

Дата: 30.11.2023 14:51

29 листопада 2023 року в Делятинській громаді відбулася 39 позачергова сесія селищної ради.

Засідання розпочалося із виконання гімну України, молитви та хвилини мовчання за полеглими у російсько-українській війні...

Було розглянуто питання , що стосуються різних сфер життєдіяльності громади:

-про внесення змін до затвердженої Програми профілактики злочинності;

-про надання матеріальної допомоги мешканцям громади;

-про затвердження Плану регуляторних актів на 2024 рік;

-про внесення змін до цільової Програми розвитку фізультури та спорту на 2021-2025 рр.,  а також одне із найважливіших рішень - " про внесення змін до рішення "Про бюджет Делятинської селищної територіальної громади на 2023 рік".

Включення питання про внесення змін до бюджету в порядок денний позачергової сесії обумовлене необхідністю виділення коштів до 30.11.2023 для співфінансування видатків на закупівлю засобів навчання для навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти комунальної власності, що здійснюють освітній процес за Державним стандартом базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти за очною, поєднанням очної та дистанційної форми здобуття освіти та засобів навчання, мультимедійного обладнання, комп’ютерного обладнання та меблів для навчальних кабінетів для пілотних класів.

Також, в рішенні відображено перерозподіл видатків між розпорядниками коштів бюджету, з метою раціонального використання зекономлених коштів на першочергові потреби, в тому числі надання матеріальних допомог.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати! Все буде Україна!