Вітаємо з ювілеєм архиєрейських свячень преосвященного владику Кир Петра Голінея!

Дата: 29.11.2023 10:19

Рівно 25 років тому, 29 листопада 1998 року, із рук світлої памʼяті владики Кир Павла Василика, тодішнього єпископа Коломийсько-Чернівецького, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у селищі Делятині, Святе Таїнство Священства прийняв Преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ.

З того часу у житті Владики Петра розпочався новий відлік, особливий час єднання із Господом, бо з Його Святої Волі йому було довірено бути добрим пастирем та надійним провідником Божого стада по шляху до здобуття вічного життя.

Щодня засіваючи зерна любові та Божої правди у серцях місцевих вірян, на той час, отець Петро, навчав єдності, миру, покори, милосердя і був добрим порадником для всіх, хто до нього звертався. Особливу увагу він завжди старався приділяти дітям і молоді, був добрим вчителем і мудрим наставником, старався на життєвих прикладах показати кожному як можна стати благородною людиною та добрим християнином...

Преосвященніший Владико Петре, в цей святковий та урочистий день щиро дякуємо Богу за дар Вашого життя і просимо Його Святого благословення для Вас і надалі!

Хай Ваше служіння буде приємним для Господа! Многая і благая літ Вам!

З повагою, селищний голова Богдан Клим'юк та апарат Делятинської селищної ради.