Рух  -  це  життя ,  і  цим   усе  сказано

Дата: 23.11.2023 14:18

Коли  життя   минає  «дім-робота-дім» буває  важко  знайти  час  на фізичні  навантаження.  Проте  без  достатньої  фізичної  активності  страждає весь організм і серце, зокрема.

Якщо  у  тебе  переважає  сидячий  спосіб житя, то

• Сила  скорочень   серця    слабшає
  • Тонус  судин  знижується
  • Працездатність  зменшується

А  це може  призвести  до  серйозних  захворювань  серцево-судинної  системи – артеріальної гіпертензії,  ішемічної  хвороби  серця,  інфаркту,  інсульту тощо.

ВООЗ  рекомендує  дорослим  щонайменше   150-300  хвилин  помірної  та  інтенсивної  активності  на  тиждень.  А  це  близько  30 хвилин   на день.  Що більше  -  то   краще.

Регулярна   фізична  активність  допомагає  знизити   артеріальний  тиск  та  контролювати вагу,  а також  зміцнює  скелетно-м’язові  тканини,  розвиває координацію,  знижує  рівень  стресу,  підвищує   загальний   тонус  організму.

Рух  -  це  життя ,  і  цим   усе  сказано.

А  якщо ти маєш  проблеми  із  серцем,  поговори зі  своїм  сімейним  лікарем  щодо  типу і  тривалості  фізичних  навантажень.  А також  виконуй  фізичні  вправи контролюючи пульс

СТАНЬ  НА  ВАРТІ  СВОГО  СЕРЦЯ  - ДОДАЙ  БІЛЬШЕ  РУХУ  ДО ЖИТТЯ!