Благодійний фонд «Місто Добра» розпочинає роботу реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю...

Дата: 21.11.2023 16:40

Благодійний фонд «Місто Добра» хоче повідомити, що з 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно.

Послугами реабілітаційного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників), або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування, і (опікунів/піклувальників). виховує яких один 1 батьків

За необхідності Місто Добра забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживания родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб, та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. Існує можливість прийняття в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Контакти: м. Чернівці, вул. Річна, 10

Тел. 0 800 503 231