Вітаємо зі святом Введення Пресвятої Богородиці ...

Дата: 21.11.2023 10:25

Дорогі жителі Делятинської громади щиро вітаємо Вас зі святом Введення Пречистої Діви Марії до Єрусалимського храму.
 Божа Матір постійно молиться за нас і ми віримо, що Вона й сьогодні разом із нами молиться Богу за наші сім’ї, за наших синів і дочок які стоять на захисті нашої держави! Завжди, коли ми прибуваємо у Божий храм, щоби скласти Пресвятій Богородиці найсердечніші та найчистіші молитви, ми віримо, що вони за молитвами Пречистої доходять до небес і дають нам необхідну допомогу на подальші труди та подвиги у цьому земному житті. Помолимося й нині, щоби Пресвята Богородиця допомогла нам достойно нести свій хрест та дала силу й терпіння витримати всі випробування та страждання, які зараз переносить український народ.
У цей світлий день бажаємо Вам чистої любові серця і доброї надії, світлої радості та незгасної віри, міцних сил і щедрості душі, небесної благодаті та щасливої родини.

Всім миру, спокою, рясних Божих благословінь!

З повагою, селищний голова Богдан Клим'юк та апарат селищної ради.