З Днем ракетних військ та артилерії, з днем інженерних військ!

Дата: 03.11.2023 10:18

День ракетних військ і артилерії України - це державне свято, яке щорічно відзначають 3 листопада. Встановлено його було 1964 року, але в Україні його почали відзначати тільки 1997-го. Дата свята присвячена початку операції зі звільнення Києва в 1943 році.
Нині ракетні війська та артилерія - це ті, хто стоять на першій лінії фронту. Їх називають "богами війни", і вони є основною вогневою силою військових операцій, вражаючи рухому силу, танки, артилерію, авіацію та об'єкти протиповітряної оборони противника. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року багато в чому завдяки українській артилерії та ракетним військам вдалося переломити хід війни. В день професійного свята щиро вітаємо цих міцних хлопців!
Інженерні війська Збройних Сил України завжди йдуть попереду і приймають на себе важкі удари, тому ці спецпідрозділи теж потребують витримки та витривалості, удачі...

У всі часи, чи то у великих масштабних бойових діях, чи у локальних конфліктах, артилерія та інженерія відігравали одну з ключових ролей, визначаючи найчастіше результат бою.

Нехай ваш бойовий вишкіл, самовідданість і пильність і надалі сприють зміцненню оборонної могутності нашої Держави!

Бажаємо вам, наші рідні, мирного неба, міцного здоров'я, щастя і добробуту, родинного тепла і Перемоги!

Дякуємо і низько вклоняємося кожному з вас!

Хай вас береже Господь! Зі святом!

Слава Україні! Героям Слава!
З повагою, селищний голова Богдан Клим'юк та апарат Делятинської селищної ради.