Продовжено термін подання конкурсних робіт на створення логотипу Делятинської громади!

Дата: 31.10.2023 11:29

До уваги зацікавлених осіб: відповідно до рішення виконавчого комітету Делятинської селищної ради № 253 від 24.10.2023 року «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.08.2023 року № 197 «Про затвердження Порядку проведення відкритого конкурсу на створення візуального стилю громади –бренду Делятинської селищної територіальної громади термін І етапу (подання конкурсних робіт) продовжено до 17.00 год  1 грудня 2023 року включно.

Ваші конкурсні роботи можете надсилати на електронну адресу: soc_viddil_del@ukr.net

Нагадуємо про те, що призовий фонд конкурсу становить 3 000 грн. і  кожен учасник може подати необмежену кількість конкурсних   робіт.

Завантажити реєстраційну заявку для участі в Конкурсі – ФОРМА ЗАЯВКИ

Порядок проведення відкритого конкурсу на створення візуального стилю громади – бренду Делятинської селищної територіальної громади.