Світлана Онищук: Прикарпатці відновили 6 будинків жителів села Давидів Брід на Херсонщині

Дата: 29.09.2023 10:39

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Прикарпаття з низкою тилових областей долучилось до відновленням Херсонщини у рамках всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч».

"Наша область взяла під свій патронат село Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади, де внаслідок агресії рф було пошкоджено близько 200 житлових будинків, вщент зруйновано 13 домівок, заклади інфраструктури - школу, дитячий садочок, будинок культури та амбулаторію", - повідомила Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА .

Першочергово для проведення термінових ремонтних робіт було надано 3000 тисячі листів шиферу.

У липні почали працювати будівельні бригади, завдання яких було відбудувати 11 житлових будинків.

"На сьогодні у 6 з них роботи уже завершено, в інших триває капітальний ремонт фасадів", - зазначила очільниця Прикарпаття.

На відновлення житла мешканців села Давидів Брід наша область спрямувала 10 млн 835 тис. гривень. Це – кошти обласного бюджету та бюджетів місцевих громад.

"Разом зі всією Україною працюємо пліч-о-пліч, щоби мешканці багатостраждальної Херсонщини мали дах над головою та у власних домівках зустріли зиму, - резюмувала керівниця області.

#Пліч-о-пліч

#WeBuildUkraine