З Днем Незалежності, Україно!

Дата: 24.08.2023 08:40

Шановні жителі Делятинської громади!

Щиро вітаю вас і ваші родини з величним святом – 32-ю річницею Незалежності України!

Із волі Всевишнього 32 роки тому Україна відновила омріяну Незалежність, за яку століттями боролися та гинули цілі покоління наших співвітчизників та які нині захищають нашу Державу від російського агресора. День Незалежності – це дата, яка втілила давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення, це день, в якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість, а майбуття – виховувати у нас відповідальність за прийняття рішень, зокрема у місцевому самоврядуванні.

На знак поваги і великої вдячності воїнству ЗСУ наші добросердечні люди згуртувалися, щоб допомогти їм найнеобхіднішим. На благодійних ярмарках та різних заходах збираємо кошти для закупівлі автомобілів, запчастин та пального для них, військової форми та амуніції, дронів, продуктів харчування, медикаментів та багато іншого. Також щоденно вирішуємо соціально-економічні питання громади і трудимося заради її розвитку.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я і щедрої долі, нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу Державу, прагненням до єднання та розуміння, а джерело віри, надії та любові до рідної України-неньки стане невичерпним.

Нехай всі випробування, які зустрічаємо на шляху розвитку нашої Держави загартовують наш дух, виховують у кожного повагу до Батьківщини та її Прапора.

Зі святом, дорогі земляки!

З повагою, селищний голова Богдан Клим’юк