Як обміняти посвідчення водія: поради та правила

Дата: 16.08.2023 15:57

Аби обміняти посвідчення водія отриманого вперше з терміном дії 2 роки необхідно звернутися до зручного Сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України.

При собі необхідно мати такі документи: ● паспорт; ● ідентифікаційний номер; ● протерміноване посвідчення водія. Обміняти посвідчення водія, яке було видане вперше, можливо лише після закінчення строку дії (наступного дня або пізніше). Ніхто, окрім безпосередньо власника посвідчення не може обміняти та забрати документ. Це неможливо зробити ні за доручення, ні через рідних. Для обміну посвідчення на час дії воєнного стану медична довідка встановленого зразка не потрібна. А водійське посвідчення, термін дії якого закінчився у період дії воєнного стану, продовжує діяти на території України.