Відбувся тренінг на тему: «Стратегія з питань довгострокових рішень щодо життєвого циклу МКП»

Дата: 07.08.2023 13:47

31 липня 2023 року представники команди СССМ NEEKA Івано-Франківського відділення організували тренінг на тему: «Стратегія з питань довгострокових рішень щодо життєвого циклу МКП» в селищі Делятин, Івано-Франківської області за участю ВПО, керівників МКП, представників місцевих органів влади. Захід відвідали 25 осіб.
колективного проживання.
Головна мета тренінгу – зміцнити потенціал керівників цих установ та органів влади, а також створити мережу фахівців з управління колективних закладів у кожному регіоні, поєднавши наші досвіди та проблеми ВПО.

Під час тренінгу учасники не лише дізналися про мінімальні стандарти управління місцями колективного проживання, механізми захисту, важливість залучення ВПО до процесу ухвалення рішень, а й змогли окреслити виклики та невирішені проблеми і напрацювати спільні рішення з іншими групами впливу.
Тренінг був проведений по тематиці управління місцями компактного поселення. Яка правова база щодо створення та перебування там людей, а також які умови потрібні для створення середовища де  ВПО зможуть самі собі дати раду заробляти і виїхати з Шелтеру.
Наприкінці тренінгу учасники мали змогу поспілкуватись між собою в неформальній обстановці за круглим столом зі смачним пригощенням.