Створено Молодіжну раду при Делятинській селищній раді...

Дата: 27.07.2023 18:26

26 липня у приміщенні Народного дому смт Делятина відбулися установчі збори, на яких було створено Молодіжну раду при Делятинській селищній раді. Серед присутніх були голова Молодіжної ради при Івано-Франківській ОДА Світлана Івасишин, голова Делятинської селищної ради Богдан Клим’юк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради Руслана Дідик, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Делятинської селищної ради Іванна Поп’юк, які привітали та побажали успіху, нових ідей та процвітання Молодіжній раді. Також на засіданні були присутні члени ініціативної групи з формування складу молодіжної ради.

На установчих зборах було затверджено Положення  про Молодіжну раду з кількісним складом 25 осіб, а також обрано 24 члени Молодіжної ради.

Після установчих зборів було проведено перше засідання Молодіжної ради, шляхом відкритого голосування було обрано  керівний склад – головою Молодіжної ради обрали Вікторію Чіх, заступником голови – Анастасію Настюк, секретарем Молодіжної ради – Христину Діреджук.

Зазначимо, що Молодіжна рада буде постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом селищної ради і сприятиме забезпеченню участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики на території Делятинської  територіальної громади, налагодженню ефективної взаємодії органів державної влади з громадськістю, активізації участі молоді у політичному, соціальному та економічному житті громади.

Щиро вітаємо  новостворену  Молодіжну раду та бажаємо успіхів у подальшій діяльності на благо Делятинської громади!