Дата: 19.07.2023 09:12

Проводяться роботи з поточного ремонту вулиць комунальної власності в селищі Делятин, а саме:

- проведено профілювання грейдером основи з додаванням щебеню 20/40 під’їзної дороги до вулиці Облаз ( заїзд з села Добротів), роботи на даній ділянці не проводилися декілька десятків років;

- прокопано стічні канави (фоси) та встановлено лотки і труби по вулиці Лугівська ( роботи проведено в тих місцях, де під час сильних дощів з лісу вривається вода і руйнує асфальтне покриття);

- проведено профілювання основи грейдером вулиці Січових Стрільців;

- проведено профілювання основи грейдером вулиці Любіжня;

- проведено профілювання основи грейдером вулиці Погрібнич ( 2 підйоми від Катехитичної школи);

- проведено профілювання основи грейдером вулиці Прут;

- проведено профілювання основи грейдером від вулиці Сотника Голинського через залізничний вокзал до вулиці Лугівська;

- проведено з допомогою людей підсипку щебенем 20/40 частину вулиці Шевелівка (від автомийки).

Після цієї інформації буде багато коментарів про погані ділянки доріг, чому там робиться, а тут не робиться.

Повірте, знаємо майже всі проблемні ділянки вулиць в громаді, які потребують ремонту, по можливості крок за кроком будемо їх ремонтувати, але просимо вашого розуміння, оскільки ресурс на ремонт вулиць обмежений і є певні технічні причини, не в кожну вулицю може заїхати грейдер, машина завесзи щебінь, трактор прокопати канави (фоси), оскільки вулиці вузькі, люди свого часу пригородили, дерева ростуть в дорогу і пошкоджують техніку, тому просимо вас пообрізати дерева та забрати всі будівельні матеріали з вулиць.

Ремонт вулиць буде проводитись у всіх населених пунктах громади!!!

Першочергово будуть проводитися роботи по ремонту вулиць до кладовищ (цвинтарів), на найбільш проблемних ділянках, і там, де останні роки такі роботи не проводилися.

Ще раз просимо Вашого розуміння та допомоги!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати!

Дякуємо платникам податків за наповнення бюджету, депутатам за підтримку даних ініціатив!

Все буде Україна!