15 липня - День українських миротворців

Дата: 15.07.2023 08:47

Сьогодні в нашій країні відзначають День українських миротворців. Цей день присвячено всім тим, хто несе мир та підтримує стабільність далеко від своєї рідної землі.

Сьогодні вшановуємо всіх, хто брав і бере участь у миротворчих операціях, а особливо тих, хто нині перебуває лавах Збройних Сил України, вміло і професійно застосовує на полях російсько-української війни «миротворчий» досвід для звільнення від окупанта української землі, відновлення територіальної цілісності держави.

Шановні миротворці!

Завдяки вашому високому професіоналізму і вірності військовому обов’язку Україна утвердилася як авторитетний і надійний партнер світової спільноти у миротворчій діяльності.

Висловлюємо глибоку шану і вдячність за вашу самовідданість і жертовність. Щиро бажаємо вам та вашим родинам здоров’я і Перемоги!

Схиляємо голови перед загиблими миротворцями!

І щиро віримо – разом переможемо у війні проти московських загарбників!

Слава українським миротворцям!

Слава Україні!

Довідково

Від 1992 року українські миротворці входять до міжнародних місій з підтримання безпеки та миру. Впродовж цих років близько 45 тисяч військовослужбовців ЗСУ взяли участь у понад 27 міжнародних операціях по всьому світі. 55 миротворців загинуло.