ЯКІСНА ВОДА - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я

Дата: 21.06.2023 16:58

Вода – життєво  необхідна для людини. Без неї не обійтися жодній живій істоті.

Проте,   якщо якість води сумнівна, то це може  спричинити розлади здоров’я  як у дітей, так і в дорослих.  Кишкові інфекції можуть привести  до втрати здоров’я, до лікарняного ліжка, до моральних, фізичних та, зрештою, й матеріальних втрат.

Тривалі дощі на своєму шляху змивають  все. Грунт зі збудниками кишкових інфекцій, фекалії тварин і людей, добрива та інші забруднення можуть потрапляти  в джерела води – криниці, каптажі. Це може зробити їх небезпечними на багато місяців.

Що робити  щоб   убезпечити  себе  від інфікування   небезпечними  хворобами   чи отруєння небезпечними речовинами?

• Відмовтеся від  вживання води  з  підтоплених   криниць та  каптажів
  • Для приготування їжі,  господарських та гігієнічних  потреб  вживайте  тільки безпечну воду.  Безпечною вода може бути бутильована ,  привозна  питна чи очищена спеціальними засобами
  • Кип’ятіння  води вбиває мікроорганізми, але не позбавляє її хімічного забруднення

Лікар-дезінфекціоніст                                   Г. Катаман