Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради при Делятинській селищній раді

Дата: 12.06.2023 15:39

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Делятинській селищній раді відбудуться 26 липня 2023 року.

Початок зборів о 10:00 год.

Місце проведення: Народний дім, смт Делятин, вул. 16 Липня, 227.

При собі мати документ, що засвідчує особу.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів при селищній раді, утворених на території  Делятинської громади (за згодою);
  • представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Делятинської громади (за згодою);
  • представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх     об’єднань, активної молоді Делятинської громади (за згодою).

Для участі в установчих зборах до 06 липня включно (крім вихідних днів) необхідно подати заяву, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, або іншою уповноваженою особою.

До заяви додаються:

-біографічна довідка;

-копія документів, що посвідчують особу;

-рішення керівного органу (керівника) громадської організації (для делегата від громадської організації);

-протокол зборів громадян за участі не менше 5 громадян (для делегата від активної молоді);

-рекомендація від керівника закладу освіти або охорони здоров’я, комунальних закладів громади (для делегата від закладу освіти або охорони здоров’я, іншого комунального закладу).

Пакети документів для участі в установчих зборах в паперовому вигляді та їх скановані копії на електронних носіях приймаються до 06 липня 2023 року включно (крім вихідних днів)  з 10.00 до 16.00 год у Відділі освіти, культури, молоді та спорту, (12.00-13.00 – перерва на обід) за адресою: с. Заріччя, вул. Незалежності, 3. Контактна особа: Яворська Мар’яна Ярославівна, головний спеціаліст відділу, моб. 0978523749.

СКЛАД ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради при Делятинській селищній раді затверджений  розпорядженням  селищного   голови    від 31 травня 2023  року № 62.