Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 22.05.2023 14:07

Завдяки Збройним Силам України 19 травня на базі Чорнопотоківського ліцею відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) серед команд закладів освіти Делятинської громади.

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, медичної служби, депутати селищної ради, громадськість, педагоги та учні семи закладів освіти.

На урочистому відкритті селищний голова Богдан Клим'юк звернувся з вітальним словом до молодого покоління та зазначив: "Зберігаючи славні традиції своїх предків, ви робите шляхетну справу – гартуючи дух і тіло, творите сильне незламне покоління захисників України. Саме ви, ось такі молоді, енергійні, вибрали такий вид гри, в якій перевіряєте і випробовуєте себе на здатність переборювати труднощі, робити добро, захищати рідну землю. У цій грі ви формуєте характер, опановуєте навички, які згодом стануть в нагоді у житті. Виховання молоді, їх патріотизм і любов до України – це наше майбутнє. Ви уже всі переможці не залежно від результатів, адже зараз ви тут з нами, а подальші конкурси визначать кращих з кращих, тому успіху вам і СЛАВА УКРАЇНІ!"

Усі присутні на відкритті побажали дітям отримати задоволення від гри та перемогу найкращим.

Змагання проводилися в дружній атмосфері, учасники отримали задоволення від гри та перебування у мальовничому куточку громади.

За результатами протоколів суддівської колегії перемогу здобули:

1 місце - рій "Опришки" Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського;

2 місце - рій "Авіатори" Делятинського ліцею √3;

3 місце - рій "Брат за брата" Делятинського ліцею √2.

Голова громади Богдан Клим'юк та заступник командира військової частини Ярослав Кушина нагородили переможців грамотами та цінними подарунками.

Щиро вітаємо переможців змагань! Усім учасникам та їхнім педагогам дякуємо за підготовку, їхній талант та вміння.

Щира подяка всім відповідальним за високу професійну організацію та проведення змагань, адже було забезпечено комфортні умови для учасників і чесну та справедливу гру.

Усім бажаємо якомога скорішої перемоги та мирно неба!

Наближаємо перемогу разом!

Слава Україні!  Героям Слава!