Наші депутати та голова громади беруть участь в Івано-Франківській обласній благодійній спартакіаді...

Дата: 20.05.2023 15:06

20-21 травня проходить обласна благодійна спортивно- патріотична акція "Місцеве самоврядування Прикарпаття- Збройним Силам України" серед команд депутатів міських, селищних, сільських територіальних громад, районних та обласної рад. Метою заходу є підтримка підрозділів ЗСУ та можливість залучити кошти на розвиток спортивної інфраструктури громади учасників.

Звичайно і команда депутатів та голова Делятинської громади Богдан Клим'юк беруть участь в цій спортивній події.

Щиро вболіваємо за вас усіх! Вдалого старту і вперед до здобуття високих результатів!

Спільними зусиллями і благодійними внесками підтримаємо ЗСУ і водночас продемонструємо командний дух та фізичну підготовку.

Про здобуті результати інформуватимемо, слідкуйте за новинами.