В Делятині відбулася цікава та змістовна зустріч із представниками Головного управління ДПС в Івано-Франківській області...

Дата: 25.04.2023 15:58

Фото без описуФото без описуФото без опису

Селищний голова Богдан Клим’юк, начальник відділу фінансів Тарас Вацик та головний спеціаліст відділу фінансів Назар Верстюк спільно із в.о начальника Надвірнянського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС в Івано-Франківській області  Наталією Янко , начальником Надвірнянської державної податкової інспекції  Василем Гнатюком, начальником Надвірнянського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Оксаною Стефурак  24 квітня 2023 року провели робочу зустріч в Делятинській селищній раді.

На зустрічі розглянули актуальні питання наповнення місцевих бюджетів, в частині співпраці органів місцевого самоврядування та органів Державної податкової служби України; детально зупинилися на питаннях сплати до місцевих бюджетів майнових податків, а саме встановлення органами місцевої влади ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку і їх подальшому адмініструванні.

Також обговорили питання співпраці у виявленні боржників по сплаті місцевих податків і зборів, їх інформуванні про виникнення заборгованості та контролі за сплатою боргів до місцевого бюджету;

поспілкувалися про досвід інших громад щодо співпраці з ДПС та можливість застосування дієвих практик на території Делятинської селищної територіальної громади.