Делятинська громада зустріла загиблого героя Назарія Гафійчука...

Дата: 01.04.2023 12:23

Сьогодні Делятинська громада вже вкотре на колінах з гіркими сльозами зустріла свого героя, молодого юнака, який віддав своє життя за  Батьківщину! Серце Назарія Гафійчука перестало битись 20 березня 2023 року в районі міста Бахмут Донецької області  під час бойового завдання.

Закликаємо всіх прийти і віддати останню шану нашому герою, який поклав своє життя за наш спокій. Прощання відбувається у батьківській хаті по вулиці Лугівська смт. Делятин.

Псалтир сьогодні, 01 квітня з початком о 16:00 год. Чин похорону розпочнеться завтра о 13:00 год..