17 березня професійне свято відзначають мобілізаційні працівники ЗСУ

Дата: 17.03.2023 15:15

Фото без описуУ цей день 2014 року розпочались масштабні мобілізаційні заходи з метою стримання російського агресора.

Народження новітньої української армії, яка сьогодні дає гідну відсіч потужному ворогові, почалося, зокрема, з роботи мобілізаційних працівників. У цей день 2014 року розпочались масштабні мобілізаційні заходи з метою стримання російського агресора.

Завдяки мобілізаційним працівникам визначений склад ЗСУ було переведено на організацію і штати воєнного часу, підрозділи укомплектовано вмотивованим особовим складом, удосконалено законодавство з питань мобілізації і соціального захисту резервістів та військовозобов’язаних. Від їхньої щоденної системної роботи залежать бойові спроможності Збройних Сил України. Слава Україні! Слава ЗСУ!