Понад 500 працівників соціальної сфери пройшли навчання щодо роботи в новій підсистемі ЄІССС – Реєстрі надавачів та отримувачів соціальних послуг

Дата: 03.02.2023 14:28

“Реєстр забезпечує механізм прозорості ринку надавачів соціальних послуг. Завдяки його функціонуванню держава та органи соціального захисту населення матимуть доступ до інформації про всіх надавачів соціальних послуг. Надалі інформація з Реєстру може використовуватися як для здійснення контролю за надавачами соціальних послуг, так і за якістю наданих ними послуг. А також Реєстр дозволить спростити процедури реєстрації надавачів та процеси отримання соціальних послуг громадянами”, – підкреслив важливість нової підсистеми Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

За словами заступника Міністра, навчання є підготовчим етапом до запуску у промислову експлуатацію Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг в частині, що забезпечує реєстрацію надавачів соціальних послуг.

Реєстр впроваджується Міністерством соціальної політики України разом з ДП "ІОЦ Мінсоцполітики України" за фінансової підтримки World Food Programme

Детальніше: https://www.msp.gov.ua/news/22559.html