Відбувся черговий виконком Делятинської селищної ради...

Дата: 21.12.2022 15:11

На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про схвалення проєкту бюджету Делятинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Доповідач: Тарас ВАЦИК – начальник відділу фінансів  Делятинської селищної ради.

2. Про надання первинної медичної допомоги на території Делятинської громади.

Доповідач: Іванна АБРАМ’ЮК – директор КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

3. Про надання вторинної медичної допомоги на території Делятинської громади.

Доповідач: Михайло КОСИЛО – заступник директора КНП «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради.

4. Про затвердження графіку роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  Делятинської селищної ради.

Доповідач: Оксана ЖУРАВСЬКА – директор КЗ  «Центр надання соціальних послуг» Делятинської селищної ради.

5. Про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Доповідач: Наталія ЧЕРЛЕНЮК-ПОЧТАР – начальник Служби у справах дітей Делятинської селищної ради.

6. Про зняття з обліку дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах.

7. Про взяття під соціальний супровід.

8. Про звільнення окремих категорій громадян  Делятинської селищної територіальної  громади від плати за надання  соціальної послуги догляду  вдома Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Делятинської селищної ради.

Доповідач: Василь ЮЗЬКІВ – начальник відділу соціального захисту населення Делятинської селищної ради.

9. Про надання матеріальної допомоги  жителям  Делятинської територіальної громади.

10. Про доцільність реєстрації помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки Палійчука Михайла Васильовича.

11. Про доцільність реєстрації помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки Пліщука Юрія Юрійовича.

12. Про доцільність реєстрації помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки Фартушинського Михайла Мар’яновича.

13. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідач: Петро ЯКИМЕЦЬ – заступник селищного голови.

14. Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету  Делятинської селищної ради на 2023 рік.

Доповідач: Іванна ПОП’ЮК – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

15. Про посилення заходів щодо запобігання здійснення правопорушень під час заготівлі дерев хвойних порід у передноворічний період.

Доповідач: Любомир ВАСИЛИШИН – начальник відділу земельних відносин та екології.

1. Про доцільність реєстрації помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки Ковальчука Івана Васильовича.

1. Про доцільність реєстрації помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки Стасюка Назара Івановича.

1. Про доцільність реєстрації помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки Матіюка Тараса Миколайовича.

1. Про доцільність реєстрації помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки Петріщака Андрія Ярославовича.

1. Про встановлення опіки над малолітніми дітьми, позбавленими батьківського піклування.

1. Про затвердження протоколу комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на  місцевості на території Делятинської селищної ради від 09.12.2022 №7/2022.

1. Про затвердження протоколу комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на  місцевості на території Делятинської селищної ради від 14.12.2022 №8/2022.

Доповідач: Любомир ВАСИЛИШИН – начальник відділу земельних відносин та екології.

1. Про надання статусу службових квартир та видачі ордерів на квартири.

Доповідач: Іван МАРЧУК – завідувач сектору, головний архітектор сектору містобудування та архітектури.

1. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Ковальчук Уляні Іванівні.

1. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Хаб’юк Ірині Дмитрівні.

1. Про затвердження Переліку захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів  (сховищ, протирадіаційних укриттів), які розташовані на території Делятинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Доповідач:  Любов МИСЮК – начальник відділу з мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій.

1. Про закриття кладовища в с. Білі Ослави.

Доповідач: Іванна ПОП’ЮК – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

28.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житлової квартири) Татарин Мирославі Мирославівні.

1. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (не житловому будинку)  Татарин Мирославі Мирославівні.

1. Різне.

Доповідач: Богдан КЛИМ’ЮК.