В Делятині відбулась двадцять четверта позачергова сесія...

Дата: 11.11.2022 14:37

На засіданні було розглянуто такі питання:

Основний Порядок денний

1.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року № 912-17/2021 «Про бюджет Делятинської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Доповідач: Тарас Вацик- начальник відділу фінансів.

2.ПРо надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу

Чорноославського ліцею Делятинської селищної ради.

Доповідач: Василь Попович- директор Чорноославського ліцею.

3. Про затвердження мережі закладів освіти Делятинської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік.

Доповідач: Михайло Гаврилюк- начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 13.05.2022 р № 974 -20/2022    «Про затвердження структури чисельності, штатного розпису, умов оплати праці комунального закладу «Спортивний клуб «Прут» Делятинської селищної ради.

Доповідач: Руслан Зупник- директор КЗ «Спортивний клуб «Прут»».

5. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Комунгосп» Делятинської селищної ради  на 2023 рік

Доповідач: Ярослав Нищей- директор КП «Комунгосп».

6. Про затвердження фінансового плану комунального   некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради на 2023 рік.

Доповідач: Володимир Кухтарук- директор комунального  некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації»

7. Про погодження наміру про співпрацю.

Доповідач: Марія Руснак- начальник відділу з правової та кадрової роботи.

8. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Доповідач: Марія Руснак- начальник відділу з правової та кадрової роботи.

9. Про затвердження рішень виконавчого комітету Делятинської селищної ради.

Доповідач: Іванна Поп’юк - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

10. Про змін до рішення селищної ради від 26.11.2020 р. № 4-1/2020 «Про затвердження структури та чисельності апарату Делятинської селищної ради та її виконавчих органів».

Доповідач: Іванна Поп’юк - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Додатковий порядок денний

1.  Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2019 № 1050-19/2019 «Про затвердження комплексної Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення у Делятинській територіальній громаді на 2020-2024 роки».

Доповідач: Іванна Абрам’юк- директор КНП «Делятинський центр ПМСД».

2. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради на 2023 рік.

Доповідач: Іванна Абрам’юк- директор КНП «Делятинський центр ПМСД».

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року № 46-3/2020 «Про затвердження Програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод громадян на території Делятинської селищної ради на 2021-2025 роки».

Доповідач: Петро Якимець- заступник селищного голови.

4. Про визнання повноважень депутата Делятинської селищної ради восьмого  скликання.

Доповідач: Михайло Бойчук - голова Делятинської територіальної виборчої комісії.

На засіданні позачергової сесії, відповідно до Постанови Делятинської селищної територіальної виборчої комісії від 03.11. 2022 року № 29  "Про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у відповідному єдиному виборчому списку кандидатів  від Івано-Франківської обласної організації політичної партії ВО "Баттьківщина" та його реєстрацію", селищний голова Богдан Клим'юк вручив  посвідчення депутата Делятинської селищної ради Шкіряку Михайлу Васильовичу, який працюватиме в депутатському корпусі замість депутата Івасюка Володимира Степановича, який склав свої повноваження.