ВК "Горіш" Делятинської територіальної громади стартував у Чемпіонаті України з 3-ох перемог!

Дата: 31.10.2022 08:52

Стартував 1-тур Чемпіонату України серед чоловічих команд Другої ліги сезону 2022-2023 відбувався у м. Хирів Львівської області.

В перший день змагань ВК "Горіш" зустрічався з ВК "ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин - де здобули важку та дуже важливу перемогу з рахунком 3:2.  Другий ігровий день, ВК«Горіш» зустрічався з командою «Ужгородського національного університету» м. Ужгород Закарпатської області, де в захоплювачому матчі, після двох стартових виграшних партій "Горішу", волейболісти з Ужгороду дали справжній бій, але досвід переміг - матч закінчився з рахунком 3:2 на користь Делятинської команди.

Третій ігровий день  команда впевнено перемогла команду з м. Житомир ВК "Біоресурс " з рахунком 3:0.

"... хочемо подякувати за пророблену роботу та допомогу тренеру Костянтину Лисейку, а також висловити щиру вдячність голові Івано-Франківської обласної ради Олександру Сичу, голові Делятинської територіальної громади Богдану Клим'юку та депутатському корпусу Деоятинської сеоищної ради за надану можливість приймати участь в чемпіонаті України", - йдеться у пості  волейбольного  клубу "Горіш" на сторінці у Фейсбук.

Президент клубу- Богдан Гаврилюк, тренер Андрій Стефурак- ці досягнення теж їхня заслуга, тому їм окремо дякуємо!

Також зазначимо, що ІІ - тур ВК «Горіш» зіграє 27-28 січня у м. Хирів Львівської області.

Щиро вітаємо нашу команду з успішним стартом та бажаємо успіхів, натхнення, командного духу та стати абсолютними переможцями цього чемпіонату!!! Вперед до нових звершень!