До уваги агровиробників – тимчасово припинено прийом заявок в ДАР для отримання бюджетних субсидій!

Дата: 24.10.2022 10:34

Тимчасово призупинено подання заявок в системі Державного аграрного реєстру (ДАР) щодо отримання бюджетних субсидій. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Реєстрація заявок тимчасово призупинена у зв’язку з надходженням заявок на суму, що відповідає передбаченому обсягу бюджетних асигнувань. Відтак аграрним формуванням та громадянам необхідно регулярно моніторити наступні повідомлення Міністерства аграрної політики та продовольства України. Заявки, які вже подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою КМУ від 16 серпня 2022 року № 918 можна було отримати бюджетну субсидію на оброблювальні землі сільськогосподарського призначення від 1 до 120 га або утримання від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності.

Всі заявки, що вже подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку.

Слідкуйте за додатковими оголошеннями!