Проєкт "Рух. Ігри. Спорт" для дітей ВПО, що мешкають на території Делятинської ТГ

Дата: 19.10.2022 10:34

18.10.2022 року до дітей ВПО Делятинська територіальна громада завітала мобільна команда Terre des hommes - Україна з психосоціальної підтримки дітей за допомогою методології "Рух. Ігри. Спорт".

Фахівці фонду Terre des hommes - Україна провели психосоціальні ігри, використовуючи різноманітні яскраві інструменти. Такі ігри спрямовані на розвиток уваги, реакції та кмітливості, а також сприяють згуртуванню і соціалізації дітей. Результат заходу досягнуто. Покращено дитячі самопочуття, в процесі гри згуртовано дітей, що перемістилися з зони активних бойових дій та дітей громади, яка прийняла ВПО. Діти та їх батьки ВПО Делятинської громади безмежно вдячні команді фонду!!! Чекаємо Вас знову - бо дуже хочемо, щоб до таких веселих заходів долучились і діти школярі, які не змогли відвідати сьогоднішній захід у зв'язку з тим, що він проходив у першій половині дня. Інформаційний супровід роботи штабу/ простору для ВПО в Делятинській громаді забезпечує  Громадська організація "Сімейне коло/ громадська експертиза".