У військовій частині привітали військовослужбовців з Днем захисників та захисниць України...

Дата: 18.10.2022 10:00

Голова Делятинської територіальної громади Богдан Клим’юк в обличчі військових, які дислокуються на території громади привітав з Днем захисників та захисниць України всіх військовослужбовців, які   перебувають на бойових позиціях, бійців територіальної оборони та всіх тих, хто кожного дня вміло і непохитно боронить кордони нашої держави не шкодуючи свого життя.
З нагоди свята від імені голови  Івано-Франківської обласної ради вручив подяки та грамоти, а також подяки від Делятинської селищної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вірність присязі, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення 14 жовтня свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України. Також хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які в різні роки віддали своє життя у боротьбі за волю і незалежність України.
Бажаємо всім МИРУ, радості, міцного здоров'я, нових здобутків у служінні Батьківщині!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису