В ДП "Делятинське лісове господарство" представили нового керівника...

Дата: 13.10.2022 17:11

Голова Делятинської територіальної громади Богдан Клим’юк взяв участь у представленні нового керівника Державного підприємства «Делятинське лісове господарство». Від сьогодні тимчасово виконуватиме обов’язки директора головний інженер підприємства, член виконкому Делятинської селищної ради  Боднарук Роман Юрійович.

Презентувати нового очільника приїхав начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Кокоць Сергій Юрійович, який у присутності працівників лісгоспу зачитав наказ про призначення, побажав успіхів та плідної праці.

Успіхів у роботі та нових здобутків на благо підприємства, на благо громади, на благо нашої Держави!