На Івано-Франківщині запрацював координаційний центр з питань людей зниклих безвісти

Дата: 06.10.2022 10:37

Фото без описуДнями центр розпочав роботу в місті Коломия, за адресою: вул. Театральна, 27.

Про це повідомила у Facebook голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Центр, за її словами, узагальнюватиме дані про зниклих безвісти за особливих обставин та незаконно затриманих окупантами військових і цивільних громадян. Тут рідні людей, з якими втрачено зв’язок або про долю яких відсутня інформація, зможуть отримати консультацію юриста.

Окрім того, у центрі працює психолог, який здійснює підтримку родин зниклих безвісти людей.

Звернутися у координаційний центр можна телефоном 093 322 58 81 або надіславши повідомлення на електронну пошту nev.vit11@gmail.com