Вітаємо військовослужбовців із Днем територіальної оборони!

Дата: 02.10.2022 10:27

День ТРО за Указом президента України ще у 2020 році встановлено відзначати в  першу неділю жовтня... Це свято хоробрих і незламних добровольців, які захищають нашу країну і водночас є підрозділом Збройних сил України... Цьогоріч у військових умовах тероборонівці на місцях показали ефективність своєї роботи в боротьбі з окупантом..

Низько вклоняємось вам за те, що обрали у своєму житті дуже важливу професію - захисник Батьківщини. Бажаємо, щоб жоден ворог не поставив під загрозу спокій і мир в нашій країні, щоб ваші надійні руки більше ніколи не пахли порохом війни. Бажаємо миру і спокою в душі, гармонії в серцях, добра в житті. Нехай здоров'я ніколи не підводить, а сили ніколи не вичерпуються.  Наш  спокій у ваших руках! Зі святом! СЛАВА УКРАЇНІ! ХАЙ ВАС БЕРЕЖЕ ГОСПОДЬ!

З повагою- селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатский корпус Делятинської селищної ради