На Прикарпатті успішно працює Державна програма "єРобота"

Дата: 19.09.2022 15:04

Із початку липня, відколи вона стартувала, жителі області й переселенці подали 377 заяв на мікрогранти для створення чи розвитку бізнесу.

35 заяв вже погоджені, зокрема, Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання їм мікрогрантів. Завдяки реалізації поданих бізнес-ідей в області мають з’явитися майже 70 нових робочих місць.

"Люди, які беруть участь у програмі, започатковують або розвивають власну справу в таких сферах: відкриття кав'ярень та закладів громадського харчування, виробництво хлібобулочних виробів, техобслуговування й ремонт автомобілів, деревообробна промисловість, - йдеться на офіційній сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук. - Також у рамках програми на Івано-Франківщині створений корекційний центр для дітей з аутизмом та іншими особливостями розвитку. Нагадую, що за підтримки цієї програми можна отримати до 250 тисяч гривень.

Долучайтеся до програми "єРобота" і створюйте свій бізнес на Івано-Франківщині".

Все буде Україна