В Делятинській ТГ відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 12.08.2022 10:28

11 серпня 2022 року в залі засідань Делятинської ТГ відбулося чергове засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради територіальної громади. На засіданні було розглянуто та прийнято відповідні рішення з таких питань Порядку денного:

1. Про  оплату  за  навчання  учнів  Делятинської  дитячої  музичної  школи

на 2022-2023 навчальний рік.

Доповідач: Михайло  ГАВРИЛЮК – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

2. Про виконання плану роботи уповноваженої особи з питань запобігання

та виявлення корупції за І півріччя 2022 року.

Доповідач: Марія РУСНАК – начальник відділу з правової та кадрової роботи.

3. Про стан розгляду звернень громадян за І півріччя 2022 року.

Доповідач: Лідія ПРОЦЬКІВ-ДОЦЯК – начальник відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи.

4. Про роботу відділу Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради  за І півріччя 2022 року.

Доповідач: Іванна ФЕДОРЧУК – начальник відділу  Центр надання адміністративних послуг.

5. Про надання матеріальної допомоги жителям  Делятинської  територіальної громади.

Доповідач: Василь ЮЗЬКІВ – начальник відділу соціального захисту населення.

6. Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету Делятинської селищної ради.

Доповідач: Іванна ПОП’ЮК – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

7. Про внесення змін до бюджету Делятинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Доповідач: Тарас ВАЦИК – начальник відділу фінансів Делятинської селищної ради.

8. Про зміни до Програми ХХХХХХХХХХХХ.

Доповідач: Петро ЯКИМЕЦЬ – заступник селищного голови Делятинської селищної ради.

9. Про внесення змін до Програми забезпечення  пожежної  та техногенної безпеки в Делятинській  селищній раді  на 2022-2025 роки.

10. Про Програму щодо організації  громадських та інших робіт тимчасового характеру  на території Делятинської  селищної  ради територіальної громади на 2022 рік».

11. Про створення Делятинської  селищної субланки  Надвірнянської районної  ланки  Івано-Франківської  територіальної  підсистеми  єдиної  державної системи цивільного захисту.

12. Про демонтаж стел з радянською символікою  на території Делятинської селищної  територіальної громади.

Доповідач: Іван МАРЧУК - завідувач сектору містобудування та архітектури, головний архітектор.

13. Про визначення місця проживання малолітньої  дитини.

Доповідач: Наталія ЧЕРЛЕНЮК-ПОЧТАР – начальник Служби у справах дітей Делятинської селищної ради.

14. Про зміну прізвища  малолітньої  дитини Гаврилюка  Івана Віталійовича  на Гуменюк.

15. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) Вацик Надії Михайлівни.

16. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) Дердюк Іванни Михайлівни.

17. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) Струка Дмитра Івановича.

18. Різне.

Доповідач: Богдан КЛИМ’ЮК – селищний голова.