Дата: 01.08.2022 16:03

З 25 липня 2022 року в Делятинській територіальній громаді розпочала роботу “Гаряча лінія” підтримки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та жителів громади для вирішення питань, що стосуються ВПО (зокрема отримання компенсацій занадання житла та ін.).

Над проєктом працює громадська організація “Сімейне коло/громадська експертиза”.

Мета “Гарячої лінії” - надання консультативної інформаційної підтримки ВПО, за необхідністю, передресація на вузьких спеціалістів, які реально можуть надати допомогу, а також супровід людини протягом вирішення її проблеми.

Проєктом заплановано охопити 1600 ВПО, які на даний час перебувають на території Делятинської ТГ.

На телефон “Гарячої лінії” можуть звертатися соціальні працівники, фахівці із соціальної роботи, працівники інших служб та структур, які займаються вирішенням проблем ВПО.

Лінія підтримки працюватиме щоденно з 09.00 до 17.00 год, крім суботи і неділі.

У вихідні дні звернення приймаються через мережі Viber та месенджер у Facebook сторінки громадської організації “Сімейне коло/громадська експертиза” (посилання на сторінку ГО)

Контактний телефон “Гарячої лінії” 050-501-94-87