До уваги мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Делятинській територіальній громаді.

Дата: 06.07.2022 10:31

Відповідно до указу президента України від 24 лютого 2022 року 69 в державі оголошено загальну мобілізацію.

Указом президента України від 24 лютого 2022 року 64 запроваджено правовий режим воєнного стану на всій території України.

З метою забезпечення обороноздатності держави всі чоловіки віком від 18 до 60 років (окрім призовників) та жінки, що перебувають на військовому обліку зобов'язані з'явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації чи тимчасового проживання.

Всі особи, що вибули за межі місця реєстрації на тимчасові роботи, лікування тощо за межі держави на законних підставах, зобов'язані повідомити про це територіальні центри комплектування за місцем перебування на військовому обліку шляхом подання копій документів, що засвідчують таке вибуття (копії паспорта з відміткою перетину кордону можна здійснити через родичів).

Терміни прибуття громадяни віком до 50 років - до 12 липня, громадян віком від 50 до 60 років - з 13 по 20 липня.

З собою мати паспорт громадянина України, військово-обліковий документ, оригінали та копії документів (у разі наявності), що надають право на відстрочку від мобілізації відповідно статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

По завершенню визначених термінів громадяни зазначених категорій, що не прибули до територіальних центрів комплектування будуть передані в розшук як такі, що ухиляються від мобілізації для примусової доставки до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Всі особи зазначених категорій, що тимчасово перебувають на території області протягом трьох денного терміну зобов'язані стати на тимчасовий облік до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.