В Делятинській ТГ стартував патріотичний велопробіг "Я люблю Україну!"

Дата: 13.06.2022 16:09

В Делятині на селищному стадіоні "Прут" стартував патріотичний велопробіг "Я люблю Україну!" Спортивно-любительський захід розпочався із гімну України, хвилини мовчання за загиблими у російсько-українській війні... З вітальним словом до учасників звернувся голова Делятинської ТГ Богдан Клим'юк, правила  та рекомендації для успішного завершення пробігу оголосив директор СК "Прут" Руслан Зупник. Для спільної молитви за вдалий маршрут та благословення до учасників приєднався отець Петро Мойсяк...

Серед учасників велопробігу - на чолі колони голова громади Богдан Клим'юк, депутати Делятинської селищної ради, керівники комунальних підприємств, директори закладів освіти  і просто активні мешканці Делятинської ТГ... Всім бажаємо безпечної "подорожі" мальовничим Делятином! Вдалого і безпечного фінішу!

Кошти, які будуть зібрані під час заходу будуть спрямовані на потреби ЗСУ, зокрема за заявками бійців із Делятинської ТГ.

Завершення заходу та більше фото трохи згодом)