Вітання для всіх, кого називають МАМА!

Дата: 08.05.2022 01:06

З нагоди відзначення Дня матері звертаємося до наших любих, особливих, безцінних, найкращих МАТУСЬ... Будьте завжди здорові та спокійні за своїх дітей, горді за їхні успіхи і щасливі в їхні радісні моменти... Нехай у ваші домівки приносять тільки радісні і добрі звістки, хай Господь дарує довге і мирне життя кожній матері, бо саме вона є Янголом Охоронцем при земному житті для своїх дітей, і доки є наші батьки ми можемо називатися дітьми навіть у 50...

Висловлюємо щиру вдячність та земний уклін всім матерям, особливо тим, чиї діти сьогодні бережуть наш спокій і захищають Україну від російських окупантів... Нехай кожна матір наших захисників та захисниць дочекається своїх дітей живими і здоровими!

Зі святом! Любимо і цінуємо вас наші найдорожчі МАТУСІ! Хай вас береже Господь!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради