5 причин, чому не вдається додати свідоцтво про народження дитини в Дію

Дата: 06.05.2022 10:43

5 причин, чому не вдається додати свідоцтво про народження дитини в Дію

Команда Дії працює, щоб відображались усі свідоцтва про народження, які є в реєстрі. Проте є моменти, які залежать від вашої життєвої ситуації. Тому розповідаємо, як додати цифровий документ та в яких випадках документ може не підтягнутися

Як додати свідоцтво про народження дитини в Дію?

Зайдіть у застосунок  прогортайте свої цифрові документи на останній картці натисніть Додати документ  виберіть Свідоцтво про народження дитини  введіть серію та номер свідоцтва.

От і все. Коли Дія знайде в реєстрі інформацію про вашу дитину, свідоцтво про народження з?явиться поруч з іншими цифровими документами.

Чому свідоцтво може не підтягнутися?

1. Вносите свідоцтво не своєї дитини або намагаєтеся додати своє свідоцтво про народження.

2. Якщо мама змінює прізвище після отримання свідоцтва, то з'являється розбіжність з відомостями про матір в актовому записі. Тож у цьому випадку свідоцтво про народження дитини не підтягнеться у застосунок.

3. Усиновили дитину або є її опікуном.

4. Помилилися, коли вводили серію та його номер у застосунок. Перевірте, будь ласка, уважно та спробуйте ще раз ввести українською.

5. Звірте ваші прізвище, ім’я, по батькові та дату народження в карті платника податків в Дії — дані мають збігатися з відомостями в свідоцтві про народження.

Сподіваємося, що ваша проблема зі свідоцтвом буде вирішена. Користуйтеся цифровими документам та діліться дописом з іншими батьками.

Усе буде Україна!