Щиро вітаємо Делятинську громаду з Воскресінням Господнім!

Дата: 24.04.2022 07:00

Дорогі  жителі та гості громади, працівники усіх підприємств, установ та організацій, підприємці Делятина, Заріччя, Чорного Потоку, Білих Ослав і Чорних Ослав Делятинської територіальної громади.

Прийміть теплі слова вітань з нагоди прийдешнього найсвітлішого і найвеличнішого свята всього християнського світу- Воскресіння Господа Ісуса Христа!

В тривожний і важкий для нашої Держави час протистояння і боротьби за право бути вільними, за право творити добрі справи, утверджувати єдинство на своїй рідній землі, право називатися українцями, кожен з нас мимоволі серйозно замислюється над сенсом нашого буття, переосмислює свої вчинки, старається зробити наміри чистими і благородними, відкрити своє серце для ближніх та для нашого Спасителя...

Нехай Христове Воскресіння, що символізує перемогу добра над злом, владу світла над темрявою, вічність і безмежну Божу Любов, запалить яскраву іскру Надії у серцях всіх багатостраждальних українців, Надії на Мир, процвітання і прискорить Величну Перемогу України над злими силами та загарбницькими окупантами! Хай тверда віра, милосердя, співчуття та єдність будуть присутні в кожному дні Вашого життя! Гуртуймося і будьмо єдині! Будьмо непохитні і впевнені в тому, що з нами Бог! З нами Україна! Щиро бажаю миру і спокою, добра і достатку, щирості та вдячності, витримки та стійкості Вам і Вашій родині, смачної паски і всіх земних благ!

Слава Україні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради.