Дата: 20.04.2022 10:34

Відбулась  зустріч з представниками церков Делятинської територіальної громади щодо безпеки святкування Великодня та проведення богослужінь в умовах воєнного стану. Також було розглянуто можливість розміщення патрулів біля храмів та церков громади.

Правоохоронний блок у ці дні працюватиме у посиленому режимі щоб забезпечити громадський порядок, особливо у час богослужінь та на територіях храмів.

Керівництво громади та священнослужителі  закликають  жителів громади та людей які тимчасово проживають на території громади, дотримуватись обмежень воєнного стану та правил комендантської години. Богослужіння відбуватимуться 24 квітня , з урахуванням рекомендацій влади та правил поведінки при повітряній тривозі.

Щиро дякуємо за розуміння та дотримання всіх рекомендацій.

Разом ми сила!!!

Слава Україні!