Київський національний університет інформує про особливості вступу

Дата: 12.04.2022 14:51

Фото без описуЗасідання Приймальної комісії КНУ про особливості вступної кампанії.

Проректор Андрій Гожик: «До початку воєнних дій #КНУ повністю виконав усі умови для того, щоб забезпечити успішне проведення вступної кампанії, але наразі, через зміну правил прийому, нам треба знову здійснити внесення освітніх пропозицій та іншої інформації, необхідної для забезпечення набору першокурсників».

Цьогоріч преференції з надання бюджетних місць матимуть військові й правоохоронні спеціальності, а також високотехнологічні спеціальності, які у подальшому стануть основою для розбудови післявоєнної економіки.

Замість ЗНО відбудеться Національний мультипредметний тест (НМТ) при вступі для здобуття вищої освіти на основі ПЗСО на всі спеціальності (бюджетні місця) на кон'юнктурні спеціальності (035 (крім української та кримськотатарської мови і літератури, фольклористики) і галузі 05, 06, 07, 08, 22, 24, 28, 29), на медичні спеціальності і на контракт
Для спеціальностей, де передбачено проведення творчого конкурсу, ця форма вступного випробування буде єдиною.
Для вступу МОН рекомендує використання мотиваційних листів абітурієнтів, як один з критеріїв вступу. Його оцінка може стати вирішальною у разі отримання однакових балів при зарахуванні на місця бюджету.
У 2022 році прийматимуться сертифікати ЗНО 2019 – 2021 років.

Щодо особливостей вступу на бакалаврський рівень на основі здобутого ступеня молодшого спеціаліста та у магістратуру читайте у матеріалі: https://knu.ua/news/12187