Опитування для експортерів, що здійснюють діяльність на території Делятинської ТГ

Дата: 31.03.2022 10:41

З метою приведення експортної діяльності до звичного режиму та її активізації  ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» вивчає проблеми експортерів регіону, які унеможливлюють або ускладнюють виконання договорів зовнішньої торгівлі товарами, роботами та послугами задля напрацювання відповідних рішень.

Враховуючи зазначене,  просимо взяти участь в опитуванні експортерів, які здійснюють свою діяльність на території Делятинської громади,  заповнивши  до 07.04.2022 відповідну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjMcaDxWX9_7e-N86D0tJ6o1Brivss_uxxeaGllPoQruNywA/viewform, та інформувати управління

за e-mail: ums@if.gov.ua  про участь в опитуванні.