З 29 березня футбольний клуб "Прут" відновлює тренування для дітей віком 8-14 років

Дата: 25.03.2022 15:17

З 29 березня 2022р. Спортивний клуб «Прут» відновлює тренування для дітей віком 8-14 років.
З метою підтримки та відновлення морального духу та фізичного стану дітей, а також турбуючись про своїх вихованців та  дітей, які вимушені залишити свої домівки, Спортивний клуб «Прут» відновлює тренування з футболу.
Вихованці спортивного клубу, а також діти внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Делятинської громади можуть долучитися до навчально-тренувального процесу.
Нагадуємо батькам, що під час занять вся відповідальність за життя та здоров’я дітей лежить виключно на їх батьках.

Для запису на тренування та більш детальної інформації телефонуйте за номером:
098-12-47-322- Зупник Руслан Володимирович.

Перше тренування відбудеться 29 березня о 14:00год в смт Делятин (селищний стадіон «Прут» майданчик зі штучним покриттям).

З нетерпінням чекаємо на Вас!
Все буде Україна!