В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця...

Дата: 14.03.2022 09:35

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Сьогодні в умовах жорстокого протистояння, в час війни, в добу боротьби всього українського народу з російськими окупантами роль добровольчих батальйонів, як українських так і міжнародних, важко переоцінити... Вони сміливі, самовіддані, впевнені і готові стояти на смерть " ...за Україну, за рідну неньку, за честь і славу, за народ..."...

Хай Ангели закривають вас від небезпек своїми крилами, хай Матір Божа візьме під Свій святий Покров... Разом ми сила! Хай всім нам Господь допоможе здобути Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам! Вічна Слава полеглим Героям України!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради