Інформація для переселенців

Дата: 02.03.2022 15:24

Згідно Указу президента України "Про загальну мобілізацію" № 69/2022 від 24.02.2022 року та Наказу Івано-Франківської обласної військової адміністрації № 4 від 01.03.2022 року "Про здійснення окремих заходів правового режиму воєнного стану на території області" ВСІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ЧОЛОВІЧОЇ СТАТІ ВІКОМ ВІД 18 ДО 60 РОКІВ ПРОТЯГОМ 48 ГОДИН, АЛЕ НЕ ПІЗНІШЕ 72 ГОДИН  З МОМЕНТУ ПРИБУТТЯ НА НОВЕ МІСЦЕ ПЕРЕБУВАННЯ ПОВИННІ ПРИБУТИ ДО НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ТА СТАТИ НА ТИМЧАСОВИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК.

АДРЕСА: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96.

У  ВИПАДКУ ПОРУШЕННЯ - ВСІ ОСОБИ  НЕСТИМУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.