Відбулося чергове засідання виконавчого комітету...

Дата: 08.02.2022 17:12

засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради

08 лютого 2022 року

1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» за 2021 рік.

Доповідач: Володимир Кухтарук – директор КНП «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації».

2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної  допомоги»  Делятинської селищної ради за 2021 рік.

Доповідач: Іванна Абрам’юк –  директор КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

3. Про виконання плану роботи уповноваженої особи з питань запобігання

та виявлення корупції за ІІ півріччя 2021 року.

4. Про затвердження Плану роботи уповноваженої особи з питань

запобігання та виявлення корупції Делятинської селищної ради на 2022 рік.

5.  Про звіт про роботу відділу з правової та кадрової роботи  Делятинської

селищної ради  за 2021 рік.

Доповідач: Марія Руснак –  начальник відділу з правової  та кадрової роботи.

6. Про звіт про роботу відділу загальної, організаційної та інформаційної  роботи за 2021 рік.

Доповідач: Лідія Процьків-Доцяк –  начальник відділу загальної, організаційної       та інформаційної  роботи.

7. Про звіт про роботу відділу бухгалтерського обліку та звітності Делятинської

селищної ради за 2021 рік.

Доповідач: Іванна Радул –  начальник – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності.

8. Про звіт про роботу відділу Центр надання адміністративних послуг за 2021 рік.

Доповідач: Іванна Поп’юк керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

9. Про звіт про роботу відділу земельних відносин та екології за 2021 рік.

Доповідач: Любомир Василишин – начальник відділу земельних відносин та екології.

10. Про звіт про роботу сектору містобудування та архітектури за 2021 рік.

11. Про роботу служби у справах дітей Делятинської селищної ради  за 2021 рік.

Доповідач:  Наталія Черленюк-Почтар – начальник служби у справах дітей.

12. Про звіт відділу соціального захисту населення Делятинської селищної ради про роботу за 2021 рік.

Доповідач: Василь Юзьків – начальник відділу соціального захисту населення.

13. Про надання матеріальної допомоги жителям Делятинської територіальної громади.

Доповідач: Василь Юзьків – начальник відділу соціального захисту населення.

14. Про затвердження розпорядження селищного голови.

Доповідач:  Наталія Черленюк-Почтар – начальник служби у справах дітей.

15. Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету Делятинської селищної ради.

Доповідач: Іванна Поп’юк керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

16. Про роботу відділу мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій за 2021 рік.

Доповідач: Роман Дяченко – інспектор ВОС відділу мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій за 2021 рік.

1. Про звіт про роботу відділу соціально-економічного розвитку, туризму, інвестицій та проектної роботи за 2021 рік.

Доповідач: Олеся Герасим – головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, туризму, інвестицій та проектної роботи.

1. Про затвердження Протоколу електронного аукціону з оренди обєкта комунального майна та надання в оренду комунального майна Делятинської селищної ради за результатами електронної процедури.

Доповідач:  Любомир Василишин – начальник відділу земельних відносин та екології.

19. Про звіт про роботу відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради за 2021 рік.

Доповідач: Руслана Дідик – в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту.

1. Про затвердження  звіту роботи  комунального підприємства «Комунгосп»

Делятинської селищної ради за 2021 рік.

Доповідач: Ірина Остап’юк – в.о. директора КП «Комунгосп».

1. Про затвердження Положення  про службові відрядження в межах України

та за кордон працівників Делятинської селищної ради та її виконавчих органів.

Доповідач:  Марія Руснак – начальник відділу з правової  та кадрової роботи.

1. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому

будинку).

1.  Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку).

1. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (не житловій будівлі).

30. Про внесення змін в погосподарський облік Білоославського старостинського округу Делятинської селищної  ради.

Доповідач: Іванна Поп’юк – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Співдоповідач: Любомир Василишин – начальник відділу земельних відносин та екології.

31. Про затвердження протоколу комісії  по розгляду земельних спорів та інших  звернень, які потребують вивчення на  місцевості на території Делятинської  селищної ради від 25.01.2022 №2/2022.

Доповідач:  Любомир Василишин – начальник відділу земельних відносин та екології.

32. Про виведення із членів ОСГ Свідрак Іванни Іванівни.

33. Про виведення із членів ОСГ  Бакай Мар’яни Іванівни.

34. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.