Вітаємо команду с. Чорний Потік із здобуттям перемоги на вікритому кубку Делятинської ТГ з мініфутболу!

Дата: 31.01.2022 14:47

30 січня 2022 року на майданчику зі штучним покриттям на селищному стадіону в смт Делятині відбувся відкритий кубок Делятинської ТГ з мініфутболу. Участь взяли 11 команд хлопців: 9- із населених пунктів Делятинської ТГ, по одній команді із Яремчанської та Ланчинської громад.

Переможцем відкритого кубку стала команда із с. Чорний Потік, у фінальній грі вони перемогли команду «Прут» із смт Делятина. Продовжилося друге коло відкритої першості з мініфутболу, в якій беруть участь 11 команд.

Переможців привітали та нагородили кубком і медалями голова Делятинської ТГ Богдан Клим’юк та директор СК «Прут» смт Делятин Руслан Зупник.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових успіхів і великих перемог!