A A A K K K
для людей із порушенням зору
Делятинська громада
Івано-Франківська область, Надвірнянський район

Вітаємо команду с. Чорний Потік із здобуттям перемоги на вікритому кубку Делятинської ТГ з мініфутболу!

Дата: 31.01.2022 14:47
Кількість переглядів: 573

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

30 січня 2022 року на майданчику зі штучним покриттям на селищному стадіону в смт Делятині відбувся відкритий кубок Делятинської ТГ з мініфутболу. Участь взяли 11 команд хлопців: 9- із населених пунктів Делятинської ТГ, по одній команді із Яремчанської та Ланчинської громад.

Переможцем відкритого кубку стала команда із с. Чорний Потік, у фінальній грі вони перемогли команду «Прут» із смт Делятина. Продовжилося друге коло відкритої першості з мініфутболу, в якій беруть участь 11 команд.

Переможців привітали та нагородили кубком і медалями голова Делятинської ТГ Богдан Клим’юк та директор СК «Прут» смт Делятин Руслан Зупник.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових успіхів і великих перемог!