Дата: 12.01.2022 10:04

11 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради. За традицією після різдвяних свят засівдання розпочалося із віншувань та колядок у виконанні народного вокального ансамблю «Черлені пацьорки»…

Було розглянуто та прийнято рішення з таких основних питань Порядку денного:

1.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної  допомоги»  Делятинської селищної ради за IV квартал 2021 року.

Доповідач: Іванна Абрам’юк –  директор КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

2.Про затвердження графіку роботи комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради.

3.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» за IV квартал 2021 року.

Доповідач: Володимир Кухтарук – директор КНП «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації».

4.Про звіт про роботу  футбольного клубу «Прут» у 2021 році.

Доповідач: Руслан Зупник  – президент футбольного клубу «Прут».

5Про перелік об’єктів та види суспільно-корисних робіт для осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності у вигляді оплачуваних суспільно-корисних робіт на території  громади на 2022 рік.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

6.Про визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, та переліку об’єктів для відбування порушниками громадських робіт на території громади у 2022 році.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

7.Про затвердження паспортів автобусних маршрутів регулярних спеціальних перевезень в Делятинській територіальній громаді.

Доповідач: Степан Северилов – заступник селищного голови.

8.Про затвердження Протоколу електронного аукціону з оренди об’єктів комунального майна та надання в оренду комунального майна  Делятинської селищної ради  за результатами  електронної  процедури.

Доповідач: Василь Климюк  – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

9.Про затвердження протоколу комісії по розгляду  земельних спорів  та інших звернень, які потребують  вивчення на місцевості  на території Делятинської селищної ради від 28.12.2021 № 14/2021.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

10.Про стан розгляду звернень  громадян за ІІ півріччя 2021 року.

Доповідач: Лідія Процьків-Доцяк – начальник відділу загальної, організаційної та інформаційної  роботи.

11.Про згоду на вчинення правочину.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – начальник  служби у справах дітей.

12.Про продовження терміну перебування  малолітнього Менюка Максима Романовича в центр соціально-психологічної  реабілітації  дітей.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – начальник  служби у справах дітей.

13.Про не надання дозволу на реалізацію  нерухомого майна боржника.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – начальник  служби у справах дітей.

14. Про розгляд клопотання Івано-Франківської КЕЧ району.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

До Порядку денного було додатково включено наступні питання:

1. Про затвердження Плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради на 2022 рік.

Доповідач: Руслана Дідик – заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

2. Про затвердження протоколу комісії по розгляду земельних спорів  та інших звернень, які потребують  вивчення на місцевості  на території Делятинської селищної ради від 10.01.2022 № 1/2022.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

3. Про затвердження  Графіку звіряння облікових даних карток первинного  обліку призовників і військовозобов’язаних органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, з їх обліковими даними, що містяться в особових картках, які розташовані на території Делятинської селищної територіальної громади  на 2022 рік.

Доповідач: Любов Мисюк – начальник відділу з мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій.

4. Про виведення із членів ОСГ  Брус Данієли Станіславівни.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

5. Про виведення із членів ОСГ  Гринюк Мар’яни Михайлівни.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

6. Про виведення із членів ОСГ  Купини Марти Сергіївни.

7. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.